FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deplasare Europa League

Mischu30.08.2011 17:56

M-ar interesa si pe mine o deplasare in Germania la Schalke. Pana acum n-am mai fost in nici o deplasare in afara tarii si a-si vrea sa aflu cum se procedeaza. O sa organizeze liderii ceva?

Kellerman31.08.2011 06:09
Mischu01.09.2011 21:22

Tare asta :D

 

 

Kellerman02.09.2011 09:23

E raspunsul la intrebarea ta.

Daniel-Ionut02.09.2011 09:26

Va rog sa raspundeti doar daca aveti cu ce sa ajutati.

Kellerman02.09.2011 09:37

Ce deplasare frate ? suntem in protest sau nu mai suntem ? inchideti topicu si cu asta basta.

Mischu11.09.2011 12:08

frate era vb ca ma duceam mai mult sa vad si eu Gelsenkirchen. nu sa sustin echipa becali 2003 care isi ia rusine si de la gaz metan. deplasarea de la sofia? ce a fost pentru sustinerea echipei?

s-au distrat si ei putin pe seama bulgarilor.

S.S.Lazio11.09.2011 14:30

da,la Gelsenkirchen as merge si eu ...in vizita :) . o deplasare pt echipa mea iubita ...nu mai exista termenul.

i0nutz8318.09.2011 11:18

Germanwings. Au oferte bune zilele astea :)

blonduradu28.09.2011 15:38

Sa speram ca vom iesi din grupe!!!!

drvladyk28.09.2011 18:30

vom iesi, stai calm.... important e pe unde:)):)) oare iesim pe unde am intrat? sau pe dincolo?

ssilviu_1907.10.2011 12:30

Ma intereseaza si pe mine de unde pot sa iau bilete in zona oaspetilor la acelasi meci cu Schalke?

Intre fanii germani as putea sa-mi iau prin sistemul lor de Online-Ticketing,dar in blocul oaspetilor nu sunt bilete disponibile in acest sistem.

 

Marius Lacatus09.11.2011 21:38
Ma intereseaza si pe mine de unde pot sa iau bilete in zona oaspetilor la acelasi meci cu Schalke?

Intre fanii germani as putea sa-mi iau prin sistemul lor de Online-Ticketing,dar in blocul oaspetilor nu sunt bilete disponibile in acest sistem.

 

Salut baieti,

 

Si eu as vrea sa merg la Schalke - Steaua (momentan sunt in Germania, si o sa fiu si pe 1 dec)

Daca are cineva detalii despre cum putem cumpara bilete in sectorul oaspetilor, va rog sa postati aici.

 

Mersi anticipat!

Forza Steaua!!!

kcytty_8622.11.2011 05:46

Hey,

 

vrem sa facem cadou unui prieten un bilet la Schalke - Steaua, si m-ar interesa sa stiu de unde poti cumpara bilete ca sa faci parte din galeria Stelei (care nu e in protest :P).

 

Noi suntem acum in Belgia si nu stim cum/de unde ar trebui sa cumparam biletele online ca sa evitam sa stam intre nemnti.

 

mersi frumos!

DanStan22.11.2011 13:18

Normal ar fi ca astfel de informatii sa fie accesibile pe site-ul OFICIAL al clubului FC Steaua. NU sunt accesibile, ca doar suntem un club "european", ce dreaq. Ce-ar fi sa scrieti conducerii si sa-i intrebati de ce-i doare-n kur de intentia voastra de a incuraja echipa ?