Cu toate ca am inima stransa si ca nu am mai intrat la voi pe forum in ultimele luni, trebuie sa va transmit, conform fair-play-ului sincere felicitari pentru meciul din seara asta. Bravo! Dar ce spunetia cum daca cadeti in urma tragerii la sorti cu Rapid???
