FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Samsung Galaxy Mini

Ronnie20.08.2011 09:55

Telefonul este cumparat in luna aprilie si nu prezinta niciun semn de deteriorare. Si tehnic este perfect!

 

Il vand cu 450 de lei, dar voua vi-l dau cu 480.

 

Cateva poze daca nu merge gugalul:

 

62810799027080909593253-6076002-700_700.

628083900835604116837556-6076002-700_700

628097915165901475749153-6076002-700_700

 

Maye20.08.2011 09:59

Nu mai lasi?

MoWeed20.08.2011 10:06

E ciordit din gara, de unde garantie?

axl20.08.2011 10:17

Telefon de pasarica.

Ronnie20.08.2011 10:34
Nu mai lasi?

 

450 cu tot cu transport e ultimul pret. Sau 450 + transport platit de tine si iti ofer un card de 1gb gratis.

 

Bai ce obicei naspa aveti sa ma faceti sa ma simt ca un animal ranit.

Maye20.08.2011 10:37

O sa vorbesc maine.

Incerc sa imi iau si eu comision.

 

Bai ce obicei naspa aveti sa ma faceti sa ma simt ca un animal ranit.

Incoltit , nu?

Ronnie20.08.2011 10:39

Bun, bun. Tre' s-o facem repede sa plec si eu la mare simultan cu redactorul din Cluj. :D

Maye20.08.2011 10:45

Iti spun luni daca accepta pisica.

Ronnie20.08.2011 10:45

Ok.

Ronnie04.09.2011 13:44

Il las la 400.

Maye05.09.2011 18:08

Si-a achizitionat pisica alt telefon.

Ronnie23.09.2011 13:44

Va rog sa nu imi mai trimiteti atatea mesaje private, il vand celui care da mai mult.

Marius23.09.2011 13:47

iti dau eu o pereche de palme.

Ronnie23.09.2011 14:10

gay

Ronnie08.10.2011 06:45

VANDUT!!!! VANDUT!!!! VANDUT!!!! VANDUT!!!! VANDUT!!!! VANDUT!!!!

 

VANDUT!!!!