Telefonul este cumparat in luna aprilie si nu prezinta niciun semn de deteriorare. Si tehnic este perfect!
Il vand cu 450 de lei, dar voua vi-l dau cu 480.
Cateva poze daca nu merge gugalul:



Telefonul este cumparat in luna aprilie si nu prezinta niciun semn de deteriorare. Si tehnic este perfect!
Il vand cu 450 de lei, dar voua vi-l dau cu 480.
Cateva poze daca nu merge gugalul:



Nu mai lasi?
E ciordit din gara, de unde garantie?
Telefon de pasarica.
Nu mai lasi?
450 cu tot cu transport e ultimul pret. Sau 450 + transport platit de tine si iti ofer un card de 1gb gratis.
Bai ce obicei naspa aveti sa ma faceti sa ma simt ca un animal ranit.
O sa vorbesc maine.
Incerc sa imi iau si eu comision.
Bai ce obicei naspa aveti sa ma faceti sa ma simt ca un animal ranit.
Incoltit , nu?
Bun, bun. Tre' s-o facem repede sa plec si eu la mare simultan cu redactorul din Cluj. ![]()
Iti spun luni daca accepta pisica.
Ok.
Il las la 400.
Si-a achizitionat pisica alt telefon.
Va rog sa nu imi mai trimiteti atatea mesaje private, il vand celui care da mai mult.
iti dau eu o pereche de palme.
gay
VANDUT!!!! VANDUT!!!! VANDUT!!!! VANDUT!!!! VANDUT!!!! VANDUT!!!!
VANDUT!!!!