FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Joc pe net

dbd14.03.2006 15:52

www.combats.com

un joc super ! nu luati in seama ca srice pe prima pagina +18 ...

e vorba despre un luptator care ti-l alegi si te lupti cu altii ... e foarte foarte greu !

aci pe unde sunt eu e la moda !

bafta !

Motanu D14.03.2006 16:33

www.ogame.org

 

Pentru cei care vor sa piarda timpul ! :twisted:

(ma gasiti in univ. 7 ca MotanuD)

cocoapuff_Steaua02.04.2006 20:03

torax.outwar.com -> il joc de vreo 3 ani si inca nu m-am plictisit :) ...