FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noul regulament al forumului

«12»
Ronnie02.09.2011 18:06

Forwadez :))

Ronnie02.09.2011 19:19

"Cu siguranta cel care m-a avertizat e un dobitoc"

"Acum, eu stiu ca voi, astia mai tineri, aveti probleme cu caputul, ca nu sunteti asa de inteligenti, ca v-ati picat BAC-ul si din alea."

 

Sa folosesc un clasic banat, se sesizeaza cineva? Sau Adrian din nou e mai cacacios si nu primeste nimic?

Adrian02.09.2011 19:56

Mi-aduc eu aminte ca, cica, zicea cineva ca nu ai voie, ca moderator, sa dai ban /warn la cei cu care esti in conflict. Cu toate astea, vad ca tanarul ronnie cam face ce vrea. O noua dovada a faptului ca MoWeed detine controlul asupra oamenilor sai. In fine, nu conteaza asta. As intreba daca va fi sanctionat dar e clar ca nu are rost. E fain cu pile si prietenii.

 

p.s.

Bah Ronnie, vezi ca n-ai dat tot:

Cu siguranta cel care m-a avertizat e un dobitoc, asa-i ronnie? Ca doar numai un dobitoc poate sa nu gandeasca si, mai mult, sa asculte de bogdinho.

Cica regulamentul zice ca daca editezi un text ca sa iesi tu bine, e nasol.

Din pacate, intre tine si bogdinho nu prea e diferenta mare.

 

 

 

Aaaaaaaaaa.... da, mi-am adus aminte.Ronnie zicea faza cu sa nu dai ban/warn celor cu care esti in conflict. Corect!

Ronnie02.09.2011 20:04

Conflict: Adrian si bogdinho

Moderatorul care sanctioneaza: Ronnie

 

iaPULA

Adrian02.09.2011 20:11

Nu-i asa ca-i genial micutu'?

Caline, cred ca esti foarte mandru de el :))

Are o logica de fier-beton!

 

Astia din specia bogdinho(ronnie face si el parte din ea) sunt sarea si piperul acestui site.

Azzido02.09.2011 21:31

ba, sa-mi bag **** daca nu va dau ban la toti. m-ati disperat in plm cu bogdino al vostru. lasati-l in **** lui in pace, ca ma dispera cu mesajele private. voi chiar nu aveti altceva mai bun de facut ?

axl04.09.2011 08:16

Stiu ca e tarziu dar propun inca un articol:

 

In cazul in care in care o incalcare a regulamentului nu a fost sanctionata in mai putin de 30 de zile acea incalcare se considera nula.

 

Asta ne-ar impiedica pe noi sa vanam un user in vederea eliminarii lui si i-ar impiedica pe userii sa reporteze incalcari vechi trecute cu vederea sau sa dezgroape conflicte antice.

 

E o propunere venita poate in ultimul ceas dar insist sa fie luata in considerare.

«12»