FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cazare Vama Veche

axl25.07.2011 15:23

Un prieten si-a deschis o pensiune in Vama Veche si m-a rugat sa dau sfoara in tara, aruncati un ochi aici, va rog.

Ca nota personala, am fost pe-acolo, e ok.