25.07.2011 15:23
Un prieten si-a deschis o pensiune in Vama Veche si m-a rugat sa dau sfoara in tara, aruncati un ochi aici, va rog.
Ca nota personala, am fost pe-acolo, e ok.
Un prieten si-a deschis o pensiune in Vama Veche si m-a rugat sa dau sfoara in tara, aruncati un ochi aici, va rog.
Ca nota personala, am fost pe-acolo, e ok.