10.09.2004 18:22
io nu cred ca vom avea probleme cu bulgarii i-am mai eliminat o data si ii putem scoate si acum ce daca o sa vina ei multi la Bucuresti si noi putem merge la ei f multi asta bineinteles daca se implica cineva mai mult
io nu cred ca vom avea probleme cu bulgarii i-am mai eliminat o data si ii putem scoate si acum ce daca o sa vina ei multi la Bucuresti si noi putem merge la ei f multi asta bineinteles daca se implica cineva mai mult
Discutiile referitoare la meciul cu TSKA se fac aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=267
Va rog ca, inainte de a deschide un subiect, sa verificati daca nu cumva l-a deschis cineva alticneva. E nefiresc sa fie o multime de subiecte deschise si in toate sa fie vorba de acelasi lucru.
(subiect blocat)