13.03.2006 20:31
Salutare, as vrea sa alfu si eu cum pot sa convertesc fisierele *.mpg capturate cu TV Tuner-ul.
Formatul capturii este mpeg-2. Cum pastrez calitatea si reusesc sa fac o compresie buna a fisierului?
Daca fac captura la o repriza de fotbal ajung la 2,7 Gb/fisier.
Va multumesc anticipat.
