FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricou Steaua...

broscutza0322.07.2011 13:12

Buna!

 

Am facut si eu o comanda de tricou acum 3 saptamani.

Doream un tricou de portar, cu Tatarusanu, au spus ca nu au - dar ca se poate personaliza.

Am ales varianta asta.

Au spus ca dureaza 5 zile lucratoare pana sa-l primesc.

 

M-au sunat acum 2 saptamani, ca mai dureaza maxim 4 zile, pentru ca nu mai au litere si cifre. Am zis ca e ok, ce mai erau 4 zile?

 

De o saptamana ma chinui sa sun sa aflu ce s-a intamplat cu tricoul meu.

Fie nu raspunde nimeni, fie e linia inchisa. Nici la numarul cu taxa n-a raspuns nimeni...

 

Ma poate ajuta cineva?

Multumesc.

 

PS:Imi cer scuze daca ma aflu in topicul gresit. N-am stiut unde sa postez.

Stanici22.07.2011 13:53

Pai acum oamenii isi muta catrafusele, probabil. Asteapta pana se linistesc lucrurile, daca se vor linisti vreodata la acest club si apoi mai incearca. Sper ca nu ai platit in avans.

cristy.steaua2122.07.2011 18:54

Se muta lumea.. e criza.. :)

 

Daca ai platit online tricoul merita sa mai insisti la telefon, daca nu... aleluia