Buna!
Am facut si eu o comanda de tricou acum 3 saptamani.
Doream un tricou de portar, cu Tatarusanu, au spus ca nu au - dar ca se poate personaliza.
Am ales varianta asta.
Au spus ca dureaza 5 zile lucratoare pana sa-l primesc.
M-au sunat acum 2 saptamani, ca mai dureaza maxim 4 zile, pentru ca nu mai au litere si cifre. Am zis ca e ok, ce mai erau 4 zile?
De o saptamana ma chinui sa sun sa aflu ce s-a intamplat cu tricoul meu.
Fie nu raspunde nimeni, fie e linia inchisa. Nici la numarul cu taxa n-a raspuns nimeni...
Ma poate ajuta cineva?
Multumesc.
PS:Imi cer scuze daca ma aflu in topicul gresit. N-am stiut unde sa postez.
