

dupa cupa Romaniei ziarist florian silisteanu a primit o minge si tricou Stelei semnat cu un autograf de la Cosmin Olaroiu.
motivul cadoului a fost un text in ziarul curierul zile despre copilaria lui Cosmin.
in ziua cand sa a jucat finala cupei florian a fost in satu natal mamei lui Olaroiu.
despre aceste evenimete urmariti urmatoare lincuri
Prin venele lui Olaroiu curge singe argesean
http://www.curier.ro/index.php?option=com_...8&Itemid=40
Dinamovistii vor munci cu ziua in gospodariile stelistilor
http://www.curier.ro/index.php?option=com_...&Itemid=374
scoatem la licitatie mingea si tricoul de la Cosmin Olaroiu
http://silisteanuflorian.blogspot.com/2011...si-tricoul.html
scurta noastra poveste despre o parte din copilaria lui Cosmin Olaroiu a fost preluata si de ziarul libertatea de azi 25 mai 2011
http://silisteanuflorian.blogspot.com/2011...re-o-parte.html
pentru mai multe informati contact s***@*** sau la tel 0734705532
