FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

scoatem la licitatie mingea si tricoul de la Cosmin Olaroiu in scop umanitar

zlatibor417.07.2011 04:18

240620113406.jpg

 

240620113403.jpg

 

 

dupa cupa Romaniei ziarist florian silisteanu a primit o minge si tricou Stelei semnat cu un autograf de la Cosmin Olaroiu.

motivul cadoului a fost un text in ziarul curierul zile despre copilaria lui Cosmin.

in ziua cand sa a jucat finala cupei florian a fost in satu natal mamei lui Olaroiu.

despre aceste evenimete urmariti urmatoare lincuri

 

Prin venele lui Olaroiu curge singe argesean

http://www.curier.ro/index.php?option=com_...8&Itemid=40

 

Dinamovistii vor munci cu ziua in gospodariile stelistilor

 

http://www.curier.ro/index.php?option=com_...&Itemid=374

 

scoatem la licitatie mingea si tricoul de la Cosmin Olaroiu

 

http://silisteanuflorian.blogspot.com/2011...si-tricoul.html

 

scurta noastra poveste despre o parte din copilaria lui Cosmin Olaroiu a fost preluata si de ziarul libertatea de azi 25 mai 2011

http://silisteanuflorian.blogspot.com/2011...re-o-parte.html

 

pentru mai multe informati contact s***@*** sau la tel 0734705532