09.09.2004 18:52
Rachita a fost cel mai obraznic jucator in declarati ! si de aceea a fost dat si afara !
Rachita a fost cel mai obraznic jucator in declarati ! si de aceea a fost dat si afara !
frate lasa-l pe rachita,ce daca a fost "rau" in declaratii,chestia e ca nu trebuia eliminat.
ti-aduci aminte ce cariera are la Steaua si e cate ori ne-a scos din cacao?
si sezonul trecut am luat cele mai puitine goluri.nu cumva a fost si rachita in aparare?