FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Eu cred ca merita Rachita !

Nedumeritu09.09.2004 18:52

Rachita a fost cel mai obraznic jucator in declarati ! si de aceea a fost dat si afara !

gianini09.09.2004 20:11

frate lasa-l pe rachita,ce daca a fost "rau" in declaratii,chestia e ca nu trebuia eliminat.

ti-aduci aminte ce cariera are la Steaua si e cate ori ne-a scos din cacao?

si sezonul trecut am luat cele mai puitine goluri.nu cumva a fost si rachita in aparare?