Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata.
Inapoi la site
Arhiva Forum
›
Arhiva forumului
› vand insigna Steaua din anul 1986
vand insigna Steaua din anul 1986
alex_n_dinu
17.06.2011 16:26
vand insigna din anul 1986 de la meciul cu Barcelona 1986 pret 200 ron.
pic_***@yahoo.com
axl
17.06.2011 16:46
Poza?
alex_n_dinu
19.06.2011 17:57
Poza?