FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Football Manager 2011

Andrei-Cristian14.06.2011 14:51

Pentru toti iubitorii de Football Manager pentru ca am vazut ca au cam disparut topicuirile de genul.

Am inceput o noua cariera la Steaua incercand sa pastrez jucatorii " promitatori " cum ii stim noi..Dar Gardos de exemplu nu mi se pare ca ar creste deloc..sunt in octombrie anul 2..

In primul an am terminat pe locul 9 :| iar acum sunt pe 4..cu un prim 11 care arata cam asa :

Tatarusanu - Rapa Gardos Papp Latovlevici - Szekely Hoban Radut Tanase - Stancu Rusescu

Sfaturi / antrenamente / Tactici.. ?

Ronnie14.06.2011 17:06

Ai topic aici despre FM.