14.06.2011 14:51
Pentru toti iubitorii de Football Manager pentru ca am vazut ca au cam disparut topicuirile de genul.
Am inceput o noua cariera la Steaua incercand sa pastrez jucatorii " promitatori " cum ii stim noi..Dar Gardos de exemplu nu mi se pare ca ar creste deloc..sunt in octombrie anul 2..
In primul an am terminat pe locul 9
iar acum sunt pe 4..cu un prim 11 care arata cam asa :
Tatarusanu - Rapa Gardos Papp Latovlevici - Szekely Hoban Radut Tanase - Stancu Rusescu
Sfaturi / antrenamente / Tactici.. ?
