FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Campionat Yahoo Pool 62

Daniel-Ionut10.06.2011 07:34

In acest sezon vom avea 2 grupe de cate 6 echipe, din care se vor califica in sferturi, primele 4 clasate.

 

GRUPA A

andrey_ptm_steaua

blindica

Daniel-Ionut

STARforce

Omdrem

!Dan

 

GRUPA B

elka

MikStelista

leoSUD

dayra

Nyghty

Dadootza

 

SFERTURI

1A - 4B

2A - 3B

3A - 2B

4A - 1B

 

Termen

14 iunie 2011

 

SUCCES ! :oleole:

blindica10.06.2011 10:55

Daniel-Ionut v blindica 1 - 3

iDan v blindica 2 - 3 CE MECI!

Andrey_PTM v blindica 1 - 3

elka10.06.2011 18:52

elka v leoSUD 3:0

elka v dayra 3:0

elka v Dadootza 3:1

elka v Nyghty 3:1

dayra11.06.2011 22:07

dayra-elka 0-3 :spank:

dayra-Mik 2-3

MikStelista12.06.2011 11:07

Mik - Dayra 3-2

Mik - Dadootza 3-1

blindica12.06.2011 21:58

OMdrem,Starforce : un id intr-un mesaj privat,va rog !

!dan14.06.2011 13:33

!Dan 3-1 Andrey_ptm_steaua

!Dan 3-2 Daniel-Ionut

dayra14.06.2011 20:39

dayra-Nyghty 3-1

andrey_ptm_steaua15.06.2011 14:59

eu - Daniel ( barca - real ) 3-1

tzutzu de la skins22.06.2011 12:45

Terminam si noi campionatu' ? Termenul era pe 14, astazi suntem in 22 ... :(

dayra22.06.2011 22:00

dayra-Dadootza 3-2

!dan08.07.2011 18:53

mai jucam ceva din campionatu asta sau mergem la TAS ? :D

tzutzu de la skins09.07.2011 21:00

Mergem la TAS, nu se poate asa ceva!!! Va dau in judecata !!

Dadootza24.07.2013 12:09

ce vremuri!! :proud:

blindius25.07.2013 20:34

faceam tiki-taka c-un mouse de 5.99 ron :D

Dadootza31.07.2013 18:10

cine pica sa aiba meci cu mine sigur se bucura, ca luam mereu bataie :)))))