FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fac. Spiru Haret. Jurnalism si Com.

Stanici08.06.2011 15:19

Salutare. M-am gandit si eu ca anul asta sa termin saracia de scoala pe care am inceput-o acum ceva timp. (Bucuresti). Aveti relatii, pile, etc? Ofer bere. PM. Reprosurile de gen "pai nici de asta nu te-ai tinut, baaaa...." sau sfaturile "mergi si tu si vezi cum discuti cu paznicul, femeia de serviciu, etc." vor fi tratate cu o mare pulica in gatlej. Ceva concret.

 

Ma ajutati? Sau vreti sa aveti un mod sictirit? :).

 

 

In cazul in care va ganditi ca veti face ceva imoral daca ma ajutati, ganditi-va ca, in timp ce asteeptam (azi) pentru a intra la cele 5 diferente (pe care le-am si luat cu brio), am vazut si, mai ales, auzit niste specimene de toata jena, ceva de genul combinatie intre laura andresan, flegma pe care o dai cand te trezesti mahmur si ce iese dintr-un furuncul, pe care le durea in partile fatatoare de cea mai de bun simt norma a limbii romane. Un fel de Marus pe cand era Marusxxxl :))). . Asa ca, daca vreti sa termine aia si io nuuuuu, svf! Ideea e ca am prea multe/zi, ca s-a schimbat structura intr timp, adica, de exemplu, sambata am cam 10.

 

S-ar putea sa nu fiu pe site pana sambata. Vorbiti cu colegii mei din moderare si dati un mesaj, telefon,

ceva.

Fane08.06.2011 15:49

Off topic ( sa nu te puna necuratu`sa-mi stergi postarea !)

 

E clar, a pus femeia piciorul in prag !

( care te bagi la un pariu cu mine ? )

 

On topic

 

Ajutati-l mah care puteti si pe amaru` asta, ca nu mai are liniste in casa daca i s-a pus femeii pe el !

Elvis08.06.2011 15:49
:gathering:
Stanici08.06.2011 15:56
Off topic ( sa nu te puna necuratu`sa-mi stergi postarea !)

 

E clar, a pus femeia piciorul in prag !

( care te bagi la un pariu cu mine ? )

 

On topic

 

Ajutati-l mah care puteti si pe amaru` asta, ca nu mai are liniste in casa daca i s-a pus femeii pe el !

 

Da, ba, cand a vazut ca ma exprim intr-un mod mai de bun simt decat voi, restul verzisorilor, a zis ca imi trebuie si diploma. Oricum, stii/stiu bine ca bucata aia de carton e fix pielea. Dar, cica, tre' s-o ai.