As ruga pe cei care o cunosc..pe cei care o plac, pe cei caruia ii sunt fani si chiar pe cei care nu au nici o treaba cu ea, sa tina un moment de reculegere pt cea care a fost Laura Stoica. Multumesc si odihneasca-se in pace. Dumnezeu sa o ocroteasca.
P.S. accidentul in care a murit Laura, a curmat 2 vieti, Laura fiind gravida.
