FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[VAND] Vand NOKIA N8 BLACK - 305EURO

telefoanedevanzare31.05.2011 21:06

Magazinul nostru Ofera spre Vanzare Telefoane Noi si Second Hand la Cele Mai Mici Preturi!!!

Vindem Telefoane Noi si Second Hand! Acceptam BUY-BACK!!!

Optional Oferim Garantie 2 Ani pentru Telefoanele Noi si 3 luni pentru telefoanele Second Hand la Service Autorizat(contra sumei de 20lei)

Trimitem oriunde in tara, prin serviciul de curierat rapid.Taxa de curier 35lei.

Oferta completa pe site : telefoanedevanzare com

Pret: 305 RON

 

TelefoanedeVanzare