FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi inscrieri!

i0nutz8308.03.2006 13:51

Asteptam aici inscrieri pentru cele 16 locuri ramase libere.

Conditii obligatorii: conexiune buna si ip rootabil.

Postati aici id-ul de messenger. Este suficient pentru inscriere.

Cele 16 locuri asigura automat prezenta in viitoarea editie a Diviziei B. :)

Sonic08.03.2006 14:53

Y! mess id: omul_anonim

andreevo08.03.2006 16:21

YM : stan_andrei2

ady_4steaua08.03.2006 16:25

IM: ady_adinho sau ady_4steaua

toX08.03.2006 16:38

ym: toxatoo

sconcs08.03.2006 21:06

YM dasnoop_2003

roman66608.03.2006 21:17

YM: flaviuboy2004

Dani200508.03.2006 22:00

ID:marinescu_dani2005

JuventusB08.03.2006 23:34

ID mess : cristianisthebest

ro_steaua_ro09.03.2006 04:09

YM alin_greavu2002 :D

stelistu9909.03.2006 04:21

vezi ca mi-am schimba numele de la ro_steaua_ro la stelistu99 tot alin_greavu2002 e YM . ok

gabynumber_109.03.2006 09:36

id mess: antonio_bytzu

am ip routabil

geegee2109.03.2006 09:38

Ym: savubogdanus

kamaciuki09.03.2006 09:45

ID messenger : kamaciuki

big_aly_for_ever09.03.2006 10:43

ID: big_aly_for_ever

gabynumber_109.03.2006 10:45
id mess: antonio_bytzu

am ip routabil

fost membru fifa-pgl

i0nutz8309.03.2006 12:27

Inca 3 ;-)

andrei_mandrescu09.03.2006 12:40

id mes andrei_mandrescu

bhuttu09.03.2006 12:57

YM: clas_mail

johnny0609.03.2006 14:22

YM: alex_filip2003

C-Lard09.03.2006 15:42

Poate mai am si yo o sansa. asadar: burgerszilard

hurricane_msg09.03.2006 21:28

Id messenger : h***@***

ManiaCU09.03.2006 22:56

ID : julica_maniaku ... asta daca mai sunt locuri libere ramase :?

chips_ct10.03.2006 02:05

ym: chips_ct

i0nutz8310.03.2006 08:45

Inscrieri incheiate.