FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

bilet la meci

alia7908.03.2006 00:06

Am un bilet la tribuna a doua, central.Unchiul meu nu mai poate veni la meci.Pentri cine este interesat , dati un mail la a***@***

armanovici08.03.2006 00:13
Am un bilet la tribuna a doua, central.Unchiul meu nu mai poate veni la meci.Pentri cine este interesat , dati un mail la a***@***

 

Discutiile despre bilete la Steaua-Betis doar aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2700