08.03.2006 00:06
Am un bilet la tribuna a doua, central.Unchiul meu nu mai poate veni la meci.Pentri cine este interesat , dati un mail la a***@***
Am un bilet la tribuna a doua, central.Unchiul meu nu mai poate veni la meci.Pentri cine este interesat , dati un mail la a***@***
Am un bilet la tribuna a doua, central.Unchiul meu nu mai poate veni la meci.Pentri cine este interesat , dati un mail la a***@***
Discutiile despre bilete la Steaua-Betis doar aici: