FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete

Grinch07.03.2006 23:09

Vreau si eu 2 bilete la orice peluza daca are cineva ! Astept mail la g***@*** .

armanovici08.03.2006 00:14

Discutii despre bilete la Steaua-Betis doar aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2700