FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Forum cu adevarat stelist

Mirel_Radoi07.03.2006 19:29

www.s11.invisionfree.com/Mirel_Radoi/

Sper sa va placa si daca vreti inscrieti-va.E un campionat de fifa 2006

 

 

Posteaza mult si bine ca sa ajungi cu un rank mai sus

armanovici07.03.2006 19:41

S-a facut special pentru acest gen de reclame urmatorul topic:

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...hp?t=2534[/url]

 

Topic inchis!