07.03.2006 19:29
www.s11.invisionfree.com/Mirel_Radoi/
Sper sa va placa si daca vreti inscrieti-va.E un campionat de fifa 2006
Posteaza mult si bine ca sa ajungi cu un rank mai sus
www.s11.invisionfree.com/Mirel_Radoi/
Sper sa va placa si daca vreti inscrieti-va.E un campionat de fifa 2006
Posteaza mult si bine ca sa ajungi cu un rank mai sus
S-a facut special pentru acest gen de reclame urmatorul topic:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...hp?t=2534[/url]
Topic inchis!