07.03.2006 17:57
www.rhp.ro/fanatico suntem in curs de realizare adik suntem la inceput vrem sadevenim o grupare pooate intrati si pe la noi plz multumesc FORZA Steaua
3-0 le da lu Betis Radoi Iacob si Goian
www.rhp.ro/fanatico suntem in curs de realizare adik suntem la inceput vrem sadevenim o grupare pooate intrati si pe la noi plz multumesc FORZA Steaua
3-0 le da lu Betis Radoi Iacob si Goian
bafta baieti !
S-a facut special pentru acest gen de reclame urmatorul topic:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2534
Topic inchis!