FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SITE DEDICAT STELEI

fantomass_boss07.03.2006 17:57

www.rhp.ro/fanatico suntem in curs de realizare adik suntem la inceput vrem sadevenim o grupare pooate intrati si pe la noi plz multumesc FORZA Steaua

3-0 le da lu Betis Radoi Iacob si Goian

dbd07.03.2006 18:47

bafta baieti !

armanovici07.03.2006 19:44

S-a facut special pentru acest gen de reclame urmatorul topic:

 

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2534

 

Topic inchis!