15.05.2011 12:37
Din pacate mi-am pierdut nr. 2 al revistei " Steaua suntem noi " si as vrea s-o cumpar de la cineva care inca o are p'acasa ![]()
http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/6086/
Din pacate mi-am pierdut nr. 2 al revistei " Steaua suntem noi " si as vrea s-o cumpar de la cineva care inca o are p'acasa ![]()
http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/6086/
Print! ![]()
Nu vreau material digital...vreau s-o am ca si colectie !