FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cumpar Steaua suntem noi

RaMs3s15.05.2011 12:37

Din pacate mi-am pierdut nr. 2 al revistei " Steaua suntem noi " si as vrea s-o cumpar de la cineva care inca o are p'acasa :)

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/6086/

 

pytycrys15.05.2011 17:32

Print! :))

RaMs3s17.05.2011 19:14

Nu vreau material digital...vreau s-o am ca si colectie !