14.05.2011 09:49
Vrei sa faci bani pentru finala, sa te faci ca purcelul, maaa. Las' ca stiu eu. Spor!
Vrei sa faci bani pentru finala, sa te faci ca purcelul, maaa. Las' ca stiu eu. Spor!
le dau cu durere nu cu placere...multam
al 4 de jos care scrie Steaua Bucuresti campioni din Ghencea il ai? sau daca nu cel mai de sus care scrie tot cu galben mereu campioni..sunt din Brasov deci nu e problema de transport..salut
Inca mai vinzi ?