13.05.2011 15:40
Buna ziua.
Detine cineva poze cu meciul Steaua - Dinamo din 25 aprilie? M-ar interesa poze cu Peluza Nord, coregrafie.
Pe site nu am gasit decat filmuletul cu asa ceva, dar as avea nevoie de poze daca se poate, filmul nu iese bine la imprimanta
Cat mai multe posibil iar pozele postate de ombun nu is chiar ce as dori eu ![]()
Va multumesc anticipat si daca cineva vrea sa ma ajute, poate sa ma contacteze la adresa de email: g***@*** sau sa ma adauge in lista de ym cu id: gcristinel21.
