FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Aparat anti-gandaci

1on10.05.2011 14:21

Am vazut prin diferite locuri reclame la aparate anti-gandaci, care cica emit niste ultrasunete de sperie balaurii. Stie cineva mai multe despre asta?

pytycrys10.05.2011 16:54

Sunt pardaf majoritatea. Tot papucu' ruleaza.

Sud194710.05.2011 18:02

Pana nu bagi o solutie de te ia si pe tine ameteala , tot nu scapi de ei.

pytycrys10.05.2011 18:28

Mai era unu', Regent parca ii zicea. Solutie, interzisa pe piata actual, ca cica e a dracu' rau.

Marius10.05.2011 20:06

sau poti sa te muti :D

Bogdan10.05.2011 20:15

Regentul nu se mai fabrica. Si nici nu mai gasesti

I-am dat solutia mea, 80% naturista. Eu am scapat in doua locatii de gandati.

Acid boric, cartof fiert, oua fierte (doar galbenusul), 2 lingurite de zahar si putin miez de paine. Si arunci prin toata casa pe la marginea camerelor.

leoSUD10.05.2011 20:44

sau imi dai mie o bere si te scap eu de ei :>

danimarcu10.05.2011 21:00
cartof fiert, oua fierte (doar galbenusul), 2 lingurite de zahar si putin miez de paine.

 

Probabil mor de colesterol...:))

 

stefan_danny11.05.2011 06:58

Acid boric (de la farmacie, parca, nu mai tin bine minte). Il dizolvi in apa si inmoi cateva bucati mici de paine in el pe care le lasi prin casa. Scapi garantat. Ai grija insa daca ai animale de casa!

Bogdan11.05.2011 08:00
Probabil mor de colesterol...:))

Prima oara am pus vreo 4 lingurite de zahar. Si am zis ca au murt de diabet.

mircea2711.05.2011 08:02

Mergi la o farmacie veterinara si cumpara un flacon de Cipervet. Se pulverizeaza dizolvat in colturile camerelor cu probleme. Are ca functie distrugerea insectelor nedorite si, ca un bonus, le distruge si inmultirea. E testat de mine personal, ti-l recomand cu caldura. Bafta.