FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Site-ul meu

dbd07.03.2006 02:24

In sfarsit l-am facut si eu si pot sa-mi fac reclama

e in special pentru cei din azerbaidjan dar se intelge ca are muzica si video pentru telefon...

www.azerhobby.cjb.net

FANATIK RED-BLUE07.03.2006 02:29

Nu puteai fece si "Romanian version"? In rest totul e bine...

dbd07.03.2006 02:45

pai hai ca poate o sa fac !