07.09.2004 09:28
Dorim ca echipa sa fie bine pregatita si bine motivata înaintea acestui meci,iar Walter,în nici un caz sa nu mai faca experimente.Experimente numai la antrenamente ! Sub nici o forma în situatia în care vor ajunge la 4 - 0 sa nu mai procedeze cum au procedat la Belgrad , adica sa joace în dorul lelii.
Am spus si eu 4 - 0 , acum n-o luati de buna.Am dat doar un exemplu.Echipa asculta comanda la mine : spre culmile cupei UEFA,înainte !
