FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua-CSKA 16 septembrie

Virgil07.09.2004 09:28

Dorim ca echipa sa fie bine pregatita si bine motivata înaintea acestui meci,iar Walter,în nici un caz sa nu mai faca experimente.Experimente numai la antrenamente ! Sub nici o forma în situatia în care vor ajunge la 4 - 0 sa nu mai procedeze cum au procedat la Belgrad , adica sa joace în dorul lelii.

Am spus si eu 4 - 0 , acum n-o luati de buna.Am dat doar un exemplu.Echipa asculta comanda la mine : spre culmile cupei UEFA,înainte !

admin07.09.2004 11:19

Exista deja o discutie aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=267

 

Voi bloca acest topic.[/url]