FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Scoate primavara in gradina!

ADRIAN PACURAR05.03.2006 19:19

Apel pentru studentime si nu numai!

 

 

Scoate primavara in gradina!

 

 

Deschide drum primaverii in Gradina Botanica din Bucuresti!

Fii unul din cei care dau dovada de spirit de echipa primavaratic si care vin sambata, 11 martie, sa goneasca iarna din copaci si de pe alei.

 

Nu te vom astepta cu mainile in buzunare! Avem surprize dar – ssst- toate la timpul lor.

 

Ce trebuie sa faci?

Sa-ti anunti prietenii! Sa descarci formularul de pe www.teamwork.go.ro si sa-l trimiti la g***@*** pana pe 9 martie, ora 16.00!

( Tot la adresa asta ne poti pune contacta daca e vreo problema.)

 

Sambata iti inmanam manusile de gradinar!

Programul e intre 10 si 16 ( cu pauza ;) ) si cu voie buna si timp frumos toata ziua!

 

 

Echipa Team Work

 

 

Gradina Botanica Dimitrie Brandza

Sos. Cotroceni, Nr. 32