In cele doua jocuri împotriva bulgarilor de la CSKA arma cu care îi vom putea învinge este tratarea cu seriozitate a meciurilor.In momentul de fata nu cunoastem adevarata fata a echpei noastre,cu atât mai putin pe cea a adversarilor.Am vazut ca Steaua a jucat foarte bine cu Zeleznic si cu Craiova dar am vazut si cealalta fata a ei în meciurile cu aceeasi Zeleznic si cu "descultii" de la Rapid.Chiar noi suporterii sa nu gândim cu usurinta,prin prisma renumelui fiecarei echipe,pentru ca numai cu numele sau cu renumele nu se poate câstiga calificarea în grupe.Mai trebuie si munca,daruire,dorinta.Totusi sa gândim pozitiv,ca de fiecare data,dar nu la modul în care adversarilor sa nu le dam nici o sansa, si sa credem ca pe 16 septembrie victoria Stelei în urma unui joc bun va fi pe deplin realizabila.
