FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine vreti sa conduca echipa din vara ?

«123»
bogdinho'09.06.2011 09:56

E bine ca il refuza toata lumea , dar tot se va gasi unul care sa vina. Ma intreb doar ce se va intampla cu Steaua noastra daca ii va fi luata Ciobanului , se va putea gasi cineva care sa investeasca , vom activa tot in prima Liga , ce jucatori vom aduce...etc ???

john_8609.06.2011 11:37

Cica e posibil sa revina Guardiola-Limbi :))

ebonyc09.06.2011 13:42
Bai , il refuza astia pe linie pe cioban ! Jiji , iti spun eu cine vine la Steaua , incepe cu "N" si se termina cu "ni" . Te-ai prins?NIMENI !!!

 

A, deci Stoichita.

pytycrys09.06.2011 14:20

Joaca Steaua zici ca-i Barcelona.... :punk:

bogdinho'09.06.2011 16:06

Am auzit aseara pe la GeSePe de Rijkaard. Deja se strange latul.

1on09.06.2011 16:44

Roni Levi. A belit cucu le-a Gigi. Il jupoaie asta de bani.

bogdinho'09.06.2011 16:56

Ba e bun asta , a luat 3 titluri si 3 cupe in Israel. La Unirea , fara bani , pentru ca erau probleme la ei atunci grave , i-a dus pe 2 si a jucat finala Cupei cu ei.

 

Interesant e cum se va intelege cu Ciobanul , dar eu nu cred ca va sta prea mult in Ghencea.

red&blue_boy09.06.2011 20:07

Vai de noi...

Ronnie10.06.2011 10:51

Noul antrenor al Stelei este Ronny Levy. Discutiile pot continua aici.

«123»