E bine ca il refuza toata lumea , dar tot se va gasi unul care sa vina. Ma intreb doar ce se va intampla cu Steaua noastra daca ii va fi luata Ciobanului , se va putea gasi cineva care sa investeasca , vom activa tot in prima Liga , ce jucatori vom aduce...etc ???
