04.03.2006 23:54
Un salut de inceput am facut si eu un site cu Steaua NORMAL nu ie cinestie ce dar.. Sunt un suportar infocat.Luati site-ul si zicetimi ce parere aveti www.suportar.piczo.com
Un salut de inceput am facut si eu un site cu Steaua NORMAL nu ie cinestie ce dar.. Sunt un suportar infocat.Luati site-ul si zicetimi ce parere aveti www.suportar.piczo.com
nu inteleg faza cu "suportar/suportari" e acelasi lucru cu suporteri si suporter ?????????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Reclama la siteuri ale Stelei doar aici:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2534
TOPIC INCHIS!