FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Uitativa Nu Ie Mare Lucru site-ul dar sunt suporter adevarat

Alex Suportar Steaua04.03.2006 23:54

Un salut de inceput am facut si eu un site cu Steaua NORMAL nu ie cinestie ce dar.. Sunt un suportar infocat.Luati site-ul si zicetimi ce parere aveti www.suportar.piczo.com

sirclaus05.03.2006 00:40

nu inteleg faza cu "suportar/suportari" e acelasi lucru cu suporteri si suporter ?????????? :lol: :lol: :lol: :lol:

armanovici05.03.2006 00:44

Reclama la siteuri ale Stelei doar aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2534

 

TOPIC INCHIS!