24.04.2011 19:40
Buna seara tuturor STELISTILOR si Hristos a Inviat !
Ma confrunt cu o problema oarecum "NAȘPARLIE"..(DE CE ?)
Nu sunt sigur daca am voie cu o camera video/foto pe stadion , mai exact in Peluza Nord deoarece doresc sa fac poze si sa filmez atmosfera ce va fi luni ( maine ) la meciul cu Dinamo ( eventual sa filmez si golurile care le vor incasa "javrele" ).
Va rog sa ma ajutati !
O seara buna si PASTE FERICIT in continuare !
![]()
![]()
![]()
![]()
Mereu ![]()
