FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Aparat foto , camera video pe stadion.

FCSB 194724.04.2011 19:40

Buna seara tuturor STELISTILOR si Hristos a Inviat !

 

Ma confrunt cu o problema oarecum "NAȘPARLIE"..(DE CE ?)

 

Nu sunt sigur daca am voie cu o camera video/foto pe stadion , mai exact in Peluza Nord deoarece doresc sa fac poze si sa filmez atmosfera ce va fi luni ( maine ) la meciul cu Dinamo ( eventual sa filmez si golurile care le vor incasa "javrele" ).

 

Va rog sa ma ajutati !

 

 

O seara buna si PASTE FERICIT in continuare !

:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

 

Mereu fular-campionii

razvan2824.04.2011 20:45

Cat timp nu e camera video profesionala nu e nicio problema.Poti folosi camera video de la un aparat foto compact de exemplu...