Inca odata Dinamo-rrapidistii de la TVR refuza sa transmita meciurile Stelei in strainatate! Meciul cu Betis poate fi vazut la televiziunea spaniola ori la TVR1. Cei care locuiesc in strainatate sunt rugati sa se roage pentru TVR sa se inchida ca si asa nu ne face nici o favoare. Bai Becali fa mah afaceri cu Pro TV si dai dreaq pe TVR.
