FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Boicotati TVR!

doru903.03.2006 21:52

Inca odata Dinamo-rrapidistii de la TVR refuza sa transmita meciurile Stelei in strainatate! Meciul cu Betis poate fi vazut la televiziunea spaniola ori la TVR1. Cei care locuiesc in strainatate sunt rugati sa se roage pentru TVR sa se inchida ca si asa nu ne face nici o favoare. Bai Becali fa mah afaceri cu Pro TV si dai dreaq pe TVR.

radoi8603.03.2006 22:56

Nu cunosc exact cum stau lucrurile dar cred ca TVR International nu transmite meciul pt ca ar trebui sa plateasca mai mult! Imi pare sincer rau pt voi, va inteleg (si in tara multe meciuri transmise de Telesport ale Stelei nu le-am vazut), dar nu cred ca pot fi acuzati de faptul ca tin cu alte echipe cei de la tvr in aceasta situatie!

armanovici03.03.2006 23:31

Vom incerca sa suplinim prin transmisia LIVE.

 

Va asteptam.

AGRESSIVO198+105.03.2006 18:49

va televiza meciul TVRi sau nu?

eu oricum il voi vedea pe spanioli,dar ceilalti? :cry: :cry:

 

daca stie cineva poate raspunde

IONUTZ-CIPRIAN05.03.2006 19:39

:evil:>>>Dar TVE (postul spaniol) nu se vede in toata lumea?Stiu ca si pe la noi era intr-o vreme!>>> :twisted:

dbd05.03.2006 19:50

n-are nici un rost cu tvr ul asta ! :evil: :x

ii rogi frumos...le explici situatie si iti dau flit !

nu-i mai sufar !

pana nu vad meciuri cu Steaua o sa ma iau de iei si de echipa lor pe unde ii prind !

chiar acu intru pe www.tvr.ro

AGRESSIVO198+105.03.2006 20:10
:evil:>>>Dar TVE (postul spaniol) nu se vede in toata lumea?Stiu ca si pe la noi era intr-o vreme!>>> :twisted:

meciul nu va fi pe tve ci pe alt post,dar problema e ca ceilalti suporteri ai Stelei nu vor putea vedea meciul :cry: :cry: :cry:

IONUTZ-CIPRIAN05.03.2006 20:30

:evil: >>>Stiu si eu cum este, am prins odata cand, eram in Armata si nu am putut vedea un joc de campionat,imi venea sa mor de ciuda,imi pare rau pentru cei care nu pot sa-l vada,si stiu cum se simt in acele momente!>>> :twisted:

Florin200406.03.2006 14:24

Esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............fratilor tvri ne da meciul IN DIRECT ! Sunt asa fericit...FORZA Steaua ! FORZA Steaua !....TUP TUP TUP TUP TUR TUP TUP !

 

PS: Daca la returul cu Heereveen i-am criticat acum le trimit un email sa le multumesc.

dbd07.03.2006 02:59

OLE !!!!!!

sa le traiasca familia !

FANATIK RED-BLUE07.03.2006 03:34
TUP TUP TUP TUP TUR TUP TUP !
:lol: Imi dau seama ca tu si draculasblood sunteti foarte multumiti! :lol:
AGRESSIVO198+107.03.2006 19:38

si nu numai ei..