misto site-ul l-am mai vizitat acum cateva luni dar nu i-am dat prea mare importanta. in orice caz, in ultima vreme am intrat destul de des si astazi mi-am propus sa intru si pe forum. cam slaba activitatea pe-aici, ar trebui facut ceva sa avem mai multa galagie, vad ca membrii sunt har domnului multi, nu prea ii inteleg pe cei care se inregistreaza fara sa posteze, de fapt niciodata nu i-am inteles.
o idee pe care o folosesc si eu pe KnicksOnline.com:
ati putea sa puneti pe prima pagina linkuri catre ultimele 5 discutii de pe forum, pentru a starni mai mult interes. skinul forumului arata super, si e pacat de el sa ramana nefolosit.
poate ca ar fi o idee schimbarea si layout-ului site-ului..
- rady
