09.04.2011 09:39
Buna ziua suporteri ai echipei Steaua Bucuresti.
Va pun la dispozitie un forum cu ultrasii din Romania. Ar fi frumos sa ne strangem cati mai multi si sa ne cunoastem mai bine. Va multumesc frumos. ULTRAS!
Buna ziua suporteri ai echipei Steaua Bucuresti.
Va pun la dispozitie un forum cu ultrasii din Romania. Ar fi frumos sa ne strangem cati mai multi si sa ne cunoastem mai bine. Va multumesc frumos. ULTRAS!
Forumul acesta a fost sters.
Am facut altul pentru voi si pentru toti ultrasii din Romania. Inregistrati-va si postati imagini cu echipa voastra. Va multumesc.
Cautam un Moderator pentru sectiunea Steaua Bucuresti . Cine doreste si are timpul necesar sa ne ajute il rog frumos sa adauge acest id in lista : buzatusoryn
Multumesc frumos.