Maestrul Emerich Ienei a acceptat sa ne dezvaluie lucruri interesante despre fabuloasa semifinala cu Anderlecht,meciul de la Bucuresti.
Ce anume ati vrea sa il intrebati,sa aflati de la dansul?
Intrebarile adresati-le aici pana la sf saptamanii.
Maestrul Emerich Ienei a acceptat sa ne dezvaluie lucruri interesante despre fabuloasa semifinala cu Anderlecht,meciul de la Bucuresti.
Ce anume ati vrea sa il intrebati,sa aflati de la dansul?
Intrebarile adresati-le aici pana la sf saptamanii.
ati crezut vreun moment ca nu va veti califica in MAREA FINALA??
ce le-ati spus jucatorilor inainte de partida??
De ce nu l-a inlocuit pe Tudorel Stoica in a doua repriza, stiind ca are un galben?
Ce atmosfera era in vestiar dupa fluierul final?
Cum este sa fii Campion european
Se astepta sa castige cu 3-0, dupa ce in tur Steaua a pierdut cu 1-0?
Pentru cel mai mare antrenor roman al tuturor timpurilor ,MAESTRUL Emerich Ienei,am o singura intrebare :Cum si-a pregatit echipa,in special atacantii,inaintea meciului retur cu Anderlecht?
Multumim Maestrule,Te Vom Iubi Mereu!
cum le-a spus jucatorilor sa joace la 2-0. sa se apere sau sa atace?
Cum ati reactionat la golul de 3-0?? Ce ati simtit in acel moment??
si...
Credeati ca puteti castiga finala dupa ce v-ati calificat??
In curand va aparea si articolul.
Multumim Nea Imi.