FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ienei despre Steaua-Anderlecht 3-0

armanovici27.02.2006 22:12

Maestrul Emerich Ienei a acceptat sa ne dezvaluie lucruri interesante despre fabuloasa semifinala cu Anderlecht,meciul de la Bucuresti.

 

Ce anume ati vrea sa il intrebati,sa aflati de la dansul?

 

Intrebarile adresati-le aici pana la sf saptamanii.

Ultras_Fever27.02.2006 22:59

ati crezut vreun moment ca nu va veti califica in MAREA FINALA??

ce le-ati spus jucatorilor inainte de partida??

ss lucki28.02.2006 18:59

De ce nu l-a inlocuit pe Tudorel Stoica in a doua repriza, stiind ca are un galben?

sorin_77728.02.2006 19:10

Ce atmosfera era in vestiar dupa fluierul final?

L0n3wolf01.03.2006 10:57

Cum este sa fii Campion european

Criss01.03.2006 11:20

Se astepta sa castige cu 3-0, dupa ce in tur Steaua a pierdut cu 1-0?

danciu1901.03.2006 16:11

Pentru cel mai mare antrenor roman al tuturor timpurilor ,MAESTRUL Emerich Ienei,am o singura intrebare :Cum si-a pregatit echipa,in special atacantii,inaintea meciului retur cu Anderlecht?

Multumim Maestrule,Te Vom Iubi Mereu!

Bodanel02.03.2006 15:33

cum le-a spus jucatorilor sa joace la 2-0. sa se apere sau sa atace?

weber_p07.03.2006 06:02

Cum ati reactionat la golul de 3-0?? Ce ati simtit in acel moment??

si...

Credeati ca puteti castiga finala dupa ce v-ati calificat??

armanovici08.03.2006 01:15

In curand va aparea si articolul.

 

Multumim Nea Imi.