FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Astra - Steaua 1-0 (0-0)

«123»
AleXyS.fCSB10.04.2011 07:45

@pcsbb: crede-ma ca si eu daca vroiam puteam sa fac deplasare, dar sincer nu merita efortul,daca nu era Ciobanul si eram lideri etc.. era altceva :)

ebonyc10.04.2011 08:09
Sa nu ne loveasca Stratila , ar merita un gol , dupa modul in care a fost tratat in Ghencea.

 

Abia astept sa-i bage ciobanului sula-n coaste cu un gol de la 30 de metrii si cu 20 de centrari bune. Sa crape branza-n el.

SuperstaR1810.04.2011 08:28

Sincer, eu nici nu cred ca BecaIi stie cine e Stratila. Probabil i-o fi zis vreun var sau nepot sau Leo "Mou" Strizu sa faca niste curatenie la Steaua 2, si el s-a conformat, ca isi asculta pupincuristii din jur. Nu mai tineti minte faza antologica, atunci cand s-a dus schizofrenicul la echipa a 2a si intrebat :" Ba, care e (Vlad) Rusu ma?"

 

Pronostic: 1-0 pt Astra.

 

 

AG10.04.2011 09:02

am o vaga impresia ca or sa ne bata astia ca la Armata

stelbz10.04.2011 09:24

Eu cred ca Steaua va castiga partida(de fapt, obligatoriu), daca jucatorii vor repeta jocul din etapele anterioare, cu Cartu antrenor. S-a vazut ca acesta este un bun tactician, care fixeaza locul si sarcinile de joc pentru fiecare jucator folosit.

Ramane de vazut, pentru victorie, daca a corectat jocul lui Bilasco, jucator foarte CERTAT CU PLASA PORTII ADVERSE. Eu cred ca Bilasco si-a aratat in etapele anterioare simtul portii si sustin ca Maicon este peste Bilasco, Surdu sau Onofras.

Nu-mi surade nici aducerea lui M. Costea care nu arata mai nimica la Craiova retrogradabila. Cel mai reusit transfer l-ar face Becali si MM alaturi de Moraes(daca va veni !), daca l-ar aduce pe Eric de Oliveira, si nu pe Prepelita

 

bogdinho'10.04.2011 09:50

Joaca si Maicon azi ? Tinand cont ca nu joaca Surdu , ar trebui sa joace el , dar cu siguranta va intra Onofras.

 

Ce frumos ar fi daca nu si-ar mai baga MM coada!

Ionutzalexx10.04.2011 10:07

Cel mai bine ar fi sa intre ciobanu cu familia lui de oieri sa joace :):steag_sah_mic:

geedorah10.04.2011 11:33
Joaca si Maicon azi ? Tinand cont ca nu joaca Surdu , ar trebui sa joace el , dar cu siguranta va intra Onofras.

 

Ce frumos ar fi daca nu si-ar mai baga MM coada!

 

 

Surdu > Maicon

 

Onofras > Maicon

 

Asa putin cat joaca, vad o determinare la el. Incearca ceva acolo. Maicon a atins de 3 ori mingea cu Timisoara?

 

 

Batem cu 72-0.

Stryker10.04.2011 11:55

Surda si Onofaras peste Maicon ?

 

cred ca ai gresit topicul, trebuie sa scrii asta la "gluma zilei" :))

 

axl10.04.2011 11:58
Batem cu 72-0.

Cam exagerata estimarea.

 

Australia 31 - 0 Samoa, 2001, calificari pentru WC

Arbroath FC 36 - 0 Aberdeen, 1885, cupa Scotiei

Spania 42 - 12 Slovacia, 1950

Ionutzalexx10.04.2011 12:22

Batem si luam campionatu'....la anu castigam shampion legue....si intr-un final Jiji face infarct de bucurie :yeahh:

red&blue_boy10.04.2011 13:36
Joaca si Maicon azi ? Tinand cont ca nu joaca Surdu , ar trebui sa joace el , dar cu siguranta va intra Onofras.

Sunt curios daca mai primeste Maicon o sansa.Asa ar fi normal...

ebonyc10.04.2011 14:00
Sincer, eu nici nu cred ca BecaIi stie cine e Stratila. Probabil i-o fi zis vreun var sau nepot sau Leo "Mou" Strizu sa faca niste curatenie la Steaua 2, si el s-a conformat, ca isi asculta pupincuristii din jur. Nu mai tineti minte faza antologica, atunci cand s-a dus schizofrenicul la echipa a 2a si intrebat :" Ba, care e (Vlad) Rusu ma?"

 

Pronostic: 1-0 pt Astra.

 

Tot el moare de ciuda ca tot el e prostul.

bogdinho'10.04.2011 15:32
Surdu > Maicon

 

Onofras > Maicon

 

Asa putin cat joaca, vad o determinare la el. Incearca ceva acolo. Maicon a atins de 3 ori mingea cu Timisoara?

 

 

Batem cu 72-0.

 

Cum poti sa zici ma ca Surdu si Onofras sunt peste Maicon ? :))

 

Pai astia doi de ii propulsezi tu ca titulari au dat 1 gol in tot sezonul.

 

Daca Maicon a atins mingea de 2-3 ori a fost pt ca nu a primit nicio pasa utila , in schimb Surdu a ratat din 2 m , iar Onofras tintea avioanele care zburau spre Libia !

David10.04.2011 18:55

In pauza meciului pe Digi Sport, Ilie Dumitrescu si Mihai Stoichita. Pipi mult mai pragmatic decat Ilie.

Daca nu ar fi fost atat de lingau, as fi zis ca stie mai mult fotbal. Dumitrescu spune ca Gardos si Bicfalvi sunt talentati, doar ca inhibati,pe cand Stoichita zice ca astia doi nu au scos un adversar din joc printr-un dribbling in viata lor. Ilie il lauda pe Banel, Pippi spune ca in meciul cu Vaslui a avut un adversar dezastruos.

iNsTiGaToR10.04.2011 19:04

Cum sa centrezi ma peste stadion? :))

zloty10.04.2011 19:13

S-a operat Meme?? a suferit o indreptare de coloana sau ce mama naibii??:)) ce mai duel in seara asta ciorel cu tiganasul ,care tiganas mult mai alb ca al nostru Banel.

red&blue_boy10.04.2011 19:15

Vrei sa iti pierzi timpul?Te uiti la cum joaca Steaua,adica nimic...Siguuur luam titlul ne-a Jiji...

zloty10.04.2011 19:38

Un meci recomandat persoanelor cu probleme de somn .

iNsTiGaToR10.04.2011 19:46

Frumos gol :D

SharkSilent10.04.2011 19:50

Plecati dreaq de la Steaua !!.. TOTI RATATI AU FOST ASTAZI IN TEREN (cu mici exceptii) .. X(X(X(X(

frankois10.04.2011 19:52

de kkt Steaua de kkt cartzu :) nu luam campionatu anu asta nici urmatorii 3 4 ani cu lotu asta si cu asa investitii.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE10.04.2011 19:54

Incredibil cum a pierdut FC fecali.

red&blue_boy10.04.2011 19:54

Unde sunt cei care spuneau ca se vede o schimbare cu Cartu?Ca joaca altfel?Ce joaca Steaua?Zeroooooo!

iNsTiGaToR10.04.2011 20:00

Joaca Steaua , zici ca-i Barcelona

Sorinacciooo zici ca-i Guardiola :bananadance:

«123»