28.03.2011 11:34
Am creat un site despre Steaua, inca nu este finalizat, mai am de lucru la el. Vreau ca sa promovez site-ul, sa-l vada cati mai multi.
Site-ul il gasiti la urmatoarea adresa:http://steauafcsb.weebly.com.
Astept parerile voastre.
Am creat un site despre Steaua, inca nu este finalizat, mai am de lucru la el. Vreau ca sa promovez site-ul, sa-l vada cati mai multi.
Site-ul il gasiti la urmatoarea adresa:http://steauafcsb.weebly.com.
Astept parerile voastre.