Dupa discutiile de pe conferinta am stabilit ca in aproximativ fiecare saptamana sa incercam sa deschidem cate un subiect de discutie/dezbatere la "Discutii ros-albastre". Aici vreau sa incercam sa adunam mereu idei de subiecte si sa vedem daca prinde intre noi pentru ca mai apoi sa-l propunem ca subiect de discutie si pe forum.
Asadar, cateva dintre ideile mele pentru viitoare subiecte ar fi:
-schimbarea desa de jucatori, intinerirea echipei;
-tactica echipei
-dezbatere despre performante viitoare cu becali vs reconstructia echipei de jos fara becali.
La aceste subiecte as vrea ca moderatorii sa incerce sa se implice primii in discutie pentru a le incepe din start la un nivel ridicat. Una este sa vezi un topic nou in care se discuta cu argumente, civilizat etc si alta este ca primul post sa fie unul gen "eu zic 4-4-2. forza Steaua".
Astept si ideile voastre si de saptamana viitoare ma pun pe treaba.
