Aici sa discutam despre avataruri si semnaturi (imagini)...daca detineti cateva frumoase (in special in legatura cu Steaua sau Fotbal) va rog sa le postati cu ajutorul imageshack ...
ce ziceti de user bars Steaua fan ? (care le am eu ? )
Aici sa discutam despre avataruri si semnaturi (imagini)...daca detineti cateva frumoase (in special in legatura cu Steaua sau Fotbal) va rog sa le postati cu ajutorul imageshack ...
ce ziceti de user bars Steaua fan ? (care le am eu ? )
Arata bine. :wink:
esti un mic Gigi Becali :lol:
Am si eu o inrebare cum fac sa mi pun si eu avatar?
Te duci la profil http://www.fcsteaua.ro/forum/profile.php?m...ode=editprofile
si vezi jos e un buton "deschide galeria". alegi de acolo
Ms mult :wink: Am ales poza cu golul lui Cristea cu Dinamo
am vazut meciul aks si la gol m am bucurat asa de tare k am scos usa de la sufragerie din balamale :lol: :lol:
Am inteles ca toronto a facut avatarele "fcsteaua.ro". Felicitarile mele. Sunt f reusite!
felicitari !
si eu am facut signatures cu fcsteaua.ro
anyway altele nu mai are nimeni ?
Am facut si eu cateva avatare fcsteaua.ro! Te astept, G. Stan sa ti le dau pe mess...
vreau si eu sa mi fac niste avatare personale si nu stiu cum sa mi le fac
cine poate sa mi zica de program asi putea folosi ?
foloseste photoshop-ul si salveaza-le .gif ! ![]()
dragi prieteni revin cu niste signatures facute de mine ![]()
sper sa va placa ! 8)
[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img212.imageshack.us/img212/7167/fcsteauauser15yg.jpg][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img214.imageshack.us/img214/6177/redandbluelover3rt.jpg][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img212.imageshack.us/img212/2250/reddogshater5fy.jpg][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img214.imageshack.us/img214/592/steauafan3ai.jpg][/URL]
ar trebui sa le faci mai mari ... de exemplu 400 x 150 ... sunt reusite ... am facut si eu cateva tot prin photoshop .... : 

nu sunt singurele, dar cred ca sunt cele mai reusite ... btw iVy^_^ era vechiul meu user [am uitat parola lol] ... si pt alte designuri facute de mine ->
http://s5.photobucket.com/albums/y176/iVyXeNoN/Profile%20Pics/
Dai [regasire parola]
http://www.Steaua.ro/index/section/password_reminder_form
Si iti recuperezi parola!
uitati si colectia mea...voi mai continua:









![b]2aw.png](http://img444.imageshack.us/img444/2375/fcsteauaro7%5Bb%5D%5Bcolor:red%5DLA%5B/color%5D%5Bcolor:blue%5DCA%5B/color%5D%5Bcolor:red%5DTUS%5B/color%5D%5B/b%5D2aw.png)




Si cum pun una din asta la semnatura?
Later edit: Am gasit era in topicul celalalt ![]()
<- my custom made avatar care alterna cu Cupa UEFA in momentul in care inca eram in competitie.
Si cum pun una din asta la semnatura?
Later edit: Am gasit era in topicul celalalt
ai gasit deci puneti
)
Cateva semnaturi si avatare facute de mine:




![]()


dragi prieteni revin cu niste signatures facute de minesper sa va placa ! 8)
[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img212.imageshack.us/img212/7167/fcsteauauser15yg.jpg][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img214.imageshack.us/img214/6177/redandbluelover3rt.jpg][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img212.imageshack.us/img212/2250/reddogshater5fy.jpg][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img214.imageshack.us/img214/592/steauafan3ai.jpg][/URL]
Foarte tari ![]()
Bravo!
O noua imagine.Facuta in Paint.

GJ All3x =))
@ Allex : E fake tinere ! Am mai "fumat" din astea.
)
pai da.e fake
doar nu credeai ca daca scrii pe google Dinamo in Liga Campionilor iti va apareea Dinamo in Liga 2:)
how ever intre timp am mai facut cateva sig:


si in asteptare unui transfer:

un avatar:

