FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Avatars & Signatures

«12»
dbd24.02.2006 22:14

Aici sa discutam despre avataruri si semnaturi (imagini)...daca detineti cateva frumoase (in special in legatura cu Steaua sau Fotbal) va rog sa le postati cu ajutorul imageshack ...

ce ziceti de user bars Steaua fan ? (care le am eu ? )

the_killer25.02.2006 08:19

Arata bine. :wink:

dbd26.02.2006 19:31

pentru patrioti :

romanian0lp.gif

Recoba27.02.2006 11:39

esti un mic Gigi Becali :lol:

Am si eu o inrebare cum fac sa mi pun si eu avatar?

George Stan27.02.2006 11:52

Te duci la profil http://www.fcsteaua.ro/forum/profile.php?m...ode=editprofile

 

si vezi jos e un buton "deschide galeria". alegi de acolo

Recoba28.02.2006 02:37

Ms mult :wink: Am ales poza cu golul lui Cristea cu Dinamo :D am vazut meciul aks si la gol m am bucurat asa de tare k am scos usa de la sufragerie din balamale :lol: :lol:

FANATIK RED-BLUE28.02.2006 15:15

Am inteles ca toronto a facut avatarele "fcsteaua.ro". Felicitarile mele. Sunt f reusite!

dbd28.02.2006 19:09

felicitari !

si eu am facut signatures cu fcsteaua.ro

anyway altele nu mai are nimeni ?

FANATIK RED-BLUE03.03.2006 18:45

Am facut si eu cateva avatare fcsteaua.ro! Te astept, G. Stan sa ti le dau pe mess...

hannibal03.03.2006 18:55

vreau si eu sa mi fac niste avatare personale si nu stiu cum sa mi le fac :) cine poate sa mi zica de program asi putea folosi ?

dbd05.03.2006 19:56

foloseste photoshop-ul si salveaza-le .gif ! :)

dbd23.03.2006 19:14

dragi prieteni revin cu niste signatures facute de mine :D:) sper sa va placa ! 8)

fcsteauauser15yg.jpg

[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img212.imageshack.us/img212/7167/fcsteauauser15yg.jpg][/URL]

 

redandbluelover3rt.jpg

[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img214.imageshack.us/img214/6177/redandbluelover3rt.jpg][/URL]

 

reddogshater5fy.jpg

[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img212.imageshack.us/img212/2250/reddogshater5fy.jpg][/URL]

 

steauafan3ai.jpg

[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img214.imageshack.us/img214/592/steauafan3ai.jpg][/URL]

cocoapuff_Steaua31.03.2006 19:42

ar trebui sa le faci mai mari ... de exemplu 400 x 150 ... sunt reusite ... am facut si eu cateva tot prin photoshop .... : sig_steaua.jpg

Steaua_LOVE.jpg

 

nu sunt singurele, dar cred ca sunt cele mai reusite ... btw iVy^_^ era vechiul meu user [am uitat parola lol] ... si pt alte designuri facute de mine ->

http://s5.photobucket.com/albums/y176/iVyXeNoN/Profile%20Pics/

cannavaro26.04.2006 10:35

Dai [regasire parola]

 

http://www.Steaua.ro/index/section/password_reminder_form

 

Si iti recuperezi parola!

cannavaro22.05.2006 21:28

uitati si colectia mea...voi mai continua:

7maiantidinamo1rw.png

 

194720067na.png

 

19472007istoriacontinua2lv.png

 

campionimereusteauabucuresti0q.png

 

dadada1qm.png

 

fcstearofansteauanbucuresti1oh.png

 

fcsteaua7mai8yn.png

 

fcsteauaantidinamorapuid6qe.png

 

fcsteauaro7lacadungi7od.png

 

b]2aw.png

 

fcsteauarofansteaua8ls.png

 

fcsteauarospre234bt.png

 

sgnxxx7sg.png

 

steauabucuresti9pe.png

***alex***23.05.2006 08:44

Si cum pun una din asta la semnatura?

 

Later edit: Am gasit era in topicul celalalt :oops:

Melku23.05.2006 11:45

<- my custom made avatar care alterna cu Cupa UEFA in momentul in care inca eram in competitie.

cannavaro23.05.2006 16:08
Si cum pun una din asta la semnatura?

 

Later edit: Am gasit era in topicul celalalt  :oops:

 

ai gasit deci puneti :)))

All3x28.10.2008 08:39

Cateva semnaturi si avatare facute de mine:

Steauasignature.jpg

zapatamanip.jpg

RadoiFinal2.jpg

 

history.jpgSemedoavatar.jpgZapataavacopy.jpgMirelRadoi-1-1.jpg

Blackzie28.10.2008 09:08
dragi prieteni revin cu niste signatures facute de mine :D:) sper sa va placa ! 8)

fcsteauauser15yg.jpg

[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img212.imageshack.us/img212/7167/fcsteauauser15yg.jpg][/URL]

 

redandbluelover3rt.jpg

[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img214.imageshack.us/img214/6177/redandbluelover3rt.jpg][/URL]

 

reddogshater5fy.jpg

[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img212.imageshack.us/img212/2250/reddogshater5fy.jpg][/URL]

 

steauafan3ai.jpg

[URL=http://imageshack.us][IMG=http://img214.imageshack.us/img214/592/steauafan3ai.jpg][/URL]

Foarte tari :yeahh:

Bravo!

All3x28.10.2008 14:24

O noua imagine.Facuta in Paint.

Dinamo.jpg

hihi04.11.2008 15:15

GJ All3x =))

RobYnho24.11.2008 18:15

@ Allex : E fake tinere ! Am mai "fumat" din astea. ;))

All3x22.12.2008 13:03

pai da.e fake

doar nu credeai ca daca scrii pe google Dinamo in Liga Campionilor iti va apareea Dinamo in Liga 2:)

 

how ever intre timp am mai facut cateva sig:

 

banelnicolita.jpg

dayromoreno.jpg

si in asteptare unui transfer:

Costea-3.jpg

un avatar:

Tiago.jpg

 

All3x01.01.2009 19:43
FCSB.jpg
«12»