FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stelistilor cand apare suporter steaua ?

qbas9024.02.2006 17:55

Stelistilor cand apare suporter Steaua ? Ca mereu apare cu intarziere

FANATIK RED-BLUE24.03.2006 13:57

Ce numar? Nr. 16 cu Carlos deja a aparut! Ai dreptate, revista nu apare din luna in luna :(!

forever_STEAUA31.03.2006 15:33

Cred ca numarul 17 asteapta calificarea in sferturi de joia viitoare. :lol: