24.02.2006 17:55
Stelistilor cand apare suporter Steaua ? Ca mereu apare cu intarziere
Stelistilor cand apare suporter Steaua ? Ca mereu apare cu intarziere
Ce numar? Nr. 16 cu Carlos deja a aparut! Ai dreptate, revista nu apare din luna in luna
!
Cred ca numarul 17 asteapta calificarea in sferturi de joia viitoare. :lol: