FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NFS MW

BladeNinja24.02.2006 17:46

si io l-am avut dar l-am terminat de 2 ori.

e super fain bafta celor care il joaca[/b]

FANATIK RED-BLUE24.02.2006 18:04

Uita-te mai jos! Am facut si eu un topic IDENTIC! Te rog... Oricum, bun venit pe forum-ul fcsteaua.ro!

the_killer26.02.2006 09:05

eu il joc,imi place f mult jocul