24.02.2006 17:46
si io l-am avut dar l-am terminat de 2 ori.
e super fain bafta celor care il joaca[/b]
si io l-am avut dar l-am terminat de 2 ori.
e super fain bafta celor care il joaca[/b]
Uita-te mai jos! Am facut si eu un topic IDENTIC! Te rog... Oricum, bun venit pe forum-ul fcsteaua.ro!
eu il joc,imi place f mult jocul