FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

"Bogdinho"

Kagawa12.03.2011 14:41

Poate ca bogdinho a suparat pe multa lume pe acest forum,insa ceea ce vreau eu sa propun este urmatorul lucru:

 

Credeti ca mai poate fi iertat si lasat sa inceapa de la zero activitatea aici pe forum ?

 

Astept parerile voastre,desi nu cred ca merita asa ceva.

RobYnho12.03.2011 17:00

Pe ma-ta.

Adrian12.03.2011 17:05

Eu cred ca nu :))

Bogdan12.03.2011 18:30

@Ronnie ai avut dreptate :D

MoWeed12.03.2011 18:34

M-am gandit mai bine. Da-te-n plm

Adrian12.03.2011 18:43

Pe 5 lei ca in 2 zile isi face cont nou, la fel de prost facut ca si asta :))

Care se baga la pariu?

David12.03.2011 20:05

Observati cum a bolduit cuvantul "Bogdinho".

danimarcu12.03.2011 20:23

Bogdinho, dupa ce ca esti prost mai si semnalizezi...

Ronnie12.03.2011 20:27

Ce-au mai bogdinho baietii cu tine? :(

Azzido12.03.2011 20:33

se poate rezolva, cu conditia sa nu mai postezi mult si prost. ai putea incerca putin si prost sau mult si de calitate. asa ar fi acceptabil...

Robert Aeroth12.03.2011 20:44

Hai nenea azzido iarta-l :hypocrite:

stix12.03.2011 20:55

Nu-l prea stiu eu pe baiatul asta , ca eu stau mai putin pe form, recunosc, dar fata de alte creaturi de pe aici mult mai rele si mai obraznice, care nu stiu de capul lor, care posteaza numai ineptii si enerveaza la maxim multi useri ( printre care ma numar si eu ) asta-i ,,un sfant"........

 

Nu pot spune cine-s creaturile...... se stiu ele:)))))))

 

gio_stgloria12.03.2011 21:12

Daca omul chiar vrea sa stea pe aici , eu zic ca merita sa fie iertat , dar sa fie pentru ultima oara.

Robert Aeroth12.03.2011 21:16
Nu-l prea stiu eu pe baiatul asta , ca eu stau mai putin pe form, recunosc, dar fata de alte creaturi de pe aici mult mai rele si mai obraznice, care nu stiu de capul lor, care posteaza numai ineptii si enerveaza la maxim multi useri ( printre care ma numar si eu ) asta-i ,,un sfant"........

 

Nu pot spune cine-s creaturile...... se stiu ele:)))))))

 

Stai linistit ca ne stim :))) :beer2:

Le reseau pansant12.03.2011 22:08
Nu-l prea stiu eu pe baiatul asta , ca eu stau mai putin pe form, recunosc, dar fata de alte creaturi de pe aici mult mai rele si mai obraznice, care nu stiu de capul lor, care posteaza numai ineptii si enerveaza la maxim multi useri ( printre care ma numar si eu ) asta-i ,,un sfant"........

ce cestie si pe la mine tot aceiasi creatura bantuie si face un zgomot infiorator. Eu unul il prefer de o mie de ori pe bogdinio creaturii bantuitoare, cel putin bogdanel scrie pe 2-3 topicuri dar celalat polueaza tot forumul.

Robert Aeroth12.03.2011 22:18

Uite-l cum vrea el iar sa ma provoace pe mn :-j

 

Nu mai zic nimic, nu am chef de cearta in seara asta. Daca esti amabil raspunde-mi la postarea asta maine sau poimanine mai putin in seara asta, ca sa numai primesc mail.

Le reseau pansant12.03.2011 22:44
Uite-l cum vrea el iar sa ma provoace pe mn :-j

 

Nu mai zic nimic, nu am chef de cearta in seara asta. Daca esti amabil raspunde-mi la postarea asta maine sau poimanine mai putin in seara asta, ca sa numai primesc mail.

tu cu cine ai impresia ca vorbesti dorele? ca eu nu te-am bagat in seama? sau esti balbait si cand raspunzi cuiva scrii 7 posturi?

 

a stiu tu de bagi intr-o discutie ca musca in da partea amuzanta e ca nu vorbeste nimeni cu tine

MoWeed12.03.2011 22:46

Am zis sa las topicul sa ne amuzam, dar vad ca trebuie sa va certati. Topic inchis!

Azzido13.03.2011 00:19

ti-am scos banul.

Ronnie13.03.2011 06:44

incepe paranghelia.

 

 

Azzido13.03.2011 20:08

sa fie veselie!