Poate ca bogdinho a suparat pe multa lume pe acest forum,insa ceea ce vreau eu sa propun este urmatorul lucru:
Credeti ca mai poate fi iertat si lasat sa inceapa de la zero activitatea aici pe forum ?
Astept parerile voastre,desi nu cred ca merita asa ceva.
