FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotbalul si oficialii romani !!!

EulaId23.02.2006 22:47

Dupa parerea mea, oficialitatile romane nu au ce cauta la meciurile echipei Steaua...de fiecare data au adus ghinion echipei din Ghencea.In cazul meciului Steaua-Heerenveen 0-1 ,din pacate Basescu a fost la meci...si se tot repeta esecurile Stelei..din fericire nu sunt majore!Dar cred ca este o observatie binevenita...Sanatate si mult succes in continuare echipei Steaua !!!

 

Mutat la Discutii libere. Moderatorii

duducsteaua23.02.2006 23:02

inca se traieste cu mentalitatea asta? hai sa fim seriosi...nu o persoana aduce ghinion...ghinionul ni-l facem noi...poate ghinionul l-a adus cineva din tribune daca stam sa o luam asa...totusi..hai sa fim seriosi. :wink:

armanovici24.02.2006 01:09

Eu sunt de pareer ca de vina este alinierea planetelor.

 

Trebuie sa vorbim cu NASA sa modifice orbita planetei Venus care prin miscarea sa de revolutie a influentat decisiv sutul lui Bruggink.

 

Sa fim seriosi!