Dupa parerea mea, oficialitatile romane nu au ce cauta la meciurile echipei Steaua...de fiecare data au adus ghinion echipei din Ghencea.In cazul meciului Steaua-Heerenveen 0-1 ,din pacate Basescu a fost la meci...si se tot repeta esecurile Stelei..din fericire nu sunt majore!Dar cred ca este o observatie binevenita...Sanatate si mult succes in continuare echipei Steaua !!!
Mutat la Discutii libere. Moderatorii
