FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Plecare din Brasov la Buzau la meci

somoso10.03.2011 13:51

Vrea sa mearga cineva maine la buzau si sa ne intoarcem dupa meci?plecarea e din Brasov!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE10.03.2011 15:02

Eu zic sa ramaneti in Brasov si sa va duceti la hochei pentru ca merita mai mult echipa de hochei decat FC fecali.