10.03.2011 13:51
Vrea sa mearga cineva maine la buzau si sa ne intoarcem dupa meci?plecarea e din Brasov!
Vrea sa mearga cineva maine la buzau si sa ne intoarcem dupa meci?plecarea e din Brasov!
Eu zic sa ramaneti in Brasov si sa va duceti la hochei pentru ca merita mai mult echipa de hochei decat FC fecali.