
Ha, ha, ha ... cam atat ar merita drept raspuns topicul asta. Trecand peste faptul ca este vorba de un articolas dintr-un ziar de scandal, ar fi cateva mici observatii de facut :
Cativa jucatori ai Stelei au fost prezenti cu o zi inainte de plecarea in Olanda,
Care jucatori ? Daca aveti fotografii, dati nume, oricum vor fi recunoscuti - oare ne temem de procese pentru calomnie ??
La party au aparut fete necunocute, care nu erau prietenele sau iubitele jucatorilor.
Serios ? Poate si-au facut prietene noi ... mai stii ? In caz ca nu v-ati prins inca, dragi jurnalisti, exista probabil vreo 10 milioane de femei in Romania care nu sunt prietene sau sotii de fotbalisti - deci sanse mari ca acestia sa le intalneasca - scandalos, nu-i asa ?
Specialistii in nutritie afirma ca o mare parte a efectului cantonamentului din Cipru, din care Steaua tocmai se intorsese, si-a pierdut efectul asupra jucatorilor petrecareti.
In primul rand, cine sunt acesti "specialisti" in nutritie ? Ne dati si un nume va rugam ? Cum au devenit "specialisti" ? Plus ca mi se pare cam ciudat ca parerea lor e chiar atat de importanta - parca exista ceva numit medicina sportiva, ramura care produce oameni MULT mai in masura sa dea verdicte asupra formei unor sportivi decat .... "specialistii in nutritie" anonimi.
In concluzie ... lasati-o balta cu articolasele voastre de 3 lei vechi .... nu va crede nimeni oricum.