FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Abonamente 2011

bogwin1901.03.2011 14:55

salut,

abonamentul cumparat in vara este valabil si pt retur sau trebe inoit.

 

1on01.03.2011 23:04

Salut! Trimite un mail la f***@***. E o tanti amabila ce raspunde la orice intrebare.