FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cuplul de fundasi centrali

«12»
hellas_verona24.02.2011 00:35

Eu am votat Gardos - Geraldo, dar nu se v-a intampla pentru că Steaua lui Oierul nu tine cont de valoarea jucatorilor. Cum spuneau si altii mai sus, Gardoș v-a fi avansat in fata apararii, si cuplu v-a fi Iliev-Galamaz (Geraldo pleacă la vara Martinovici a fost adus de Piti). Să nu mai spunem că Nicoliță v.a fi titular in fata lui Szekely, iar Matei v-a incalzi banca. Dică titular sigur. Și restu....cine stie...marinescu, ricardo....raduț langă matei normal, extremă ascunsa

 

Nah că am facut toată echipa lui LacaJiji

 

 

bogdinho'24.02.2011 09:51

Se pare ca Gaman-Gardos va fi pana la urma :))

AndyQ24.02.2011 11:22

Eu am votat Gardos - Iliev. Sa vedem ce poate si bulgarul asta. L-am urmarit putin la Craiova si nu e rau deloc.

ebonyc24.02.2011 12:09

Cea mai buna combinatie de fundasi dupa Jiji ar fi: geraldo-gardos-galamaz-iliev-gaman-Baciu-Radoi

bogdinho'24.02.2011 12:19
De ce scrii "v-a", e un tic?

 

Nu cred , mai degraba lb si literatura romana :))

 

Apropo , trebuie sa adugam acolo si Gaman-Gardos :D

mountytoma24.02.2011 14:02

ar trebui sa joace geraldo (plasament excelent) si gardos (fizic, ambitie, tenacitate, tinerete), dar mai stii ce ii bese mintea maimutei?

 

Lacatus oricum e ultimul care afla cine joaca titular!

 

daca tot e golgheter, de ce sa nu joace iliev inchizator, in locul lui ricardo?

Kustic24.02.2011 14:24

Galamaz - V.Gaman (Iliev), - Gardos mijlocas defensiv

Ronnie24.02.2011 14:48

1. De cand e Gaman la Steaua?

2. Ce a facut el pana acum ca sa fie titular?

bogdinho'24.02.2011 15:26

A jucat la Craiova :)))) E o performanta sa joci pentru echipa lui Mititelu si sa nu fi batjocorit , la fel cum se intampla si cu echipa Ciobanului :))))

Ronnie24.02.2011 15:37

Asteptam un raspuns pertinent si serios, in nota topicului. Daca nu ai nimic de spus on topic nu esti obligat sa postezi, mai ales ca intrebarea nu-ti era adresata tie.

Ronnie03.03.2011 17:50

Se pare ca Lacatus a decis cuplul de fundasi centrali Galamaz-Geraldo, cuplu care pe site la noi a fost votat doar de 1.32% dintre utilizatori.

 

D-aia nu suntem noi antrenori! :(

MoWeed03.03.2011 18:17

De fapt de aia e Mi.Mi la echipa...

AleXyS.fCSB04.03.2011 08:46

Din pacate asa este :|

ON: Geraldo-Gardos cea mai buna aleger ! :D

bogdinho'28.05.2011 17:34

Cel mai bun cuplu de fundas centrali din Liga 1 in sezonul 2010-2011 :

 

Geraldo Alves - Florin Gardos :)

«12»