Eu am votat Gardos - Geraldo, dar nu se v-a intampla pentru că Steaua lui Oierul nu tine cont de valoarea jucatorilor. Cum spuneau si altii mai sus, Gardoș v-a fi avansat in fata apararii, si cuplu v-a fi Iliev-Galamaz (Geraldo pleacă la vara Martinovici a fost adus de Piti). Să nu mai spunem că Nicoliță v.a fi titular in fata lui Szekely, iar Matei v-a incalzi banca. Dică titular sigur. Și restu....cine stie...marinescu, ricardo....raduț langă matei normal, extremă ascunsa
Nah că am facut toată echipa lui LacaJiji
