FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA sanctionata ?!?!

forever_STEAUA21.02.2006 19:57

Steaua nu are voie să transfere jucători

Comisia pentru Statutul Jucătorului (CSJ) din cadrul FRF a decis azi sancţionarea grupării Steaua Bucureşti cu neefectuarea de transferuri şi legitimări începînd cu data de 23 decembrie 2005. Clubul Steaua Bucureşti a fost sancţionat şi cu penalitate de 0,25 la sută pe zi, timp de 30 de zile, din suma datorată clubului Petrolul Ploieşti, reprezentând indemnizaţia de transfer a jucătorului Cornel Cernea. De asemenea, Steaua a fost sancţionată cu neprogramarea la jocuri din campionatul naţional Divizia A începând de la data de 7 ianuarie 2006

 

 

gsp

Motanu D21.02.2006 20:00

Astea suna a povesti de adormit copii. Oricum, Gigi va rezolva problema...

Apropo, care indemnizatie ca Cernea a venit liber la noi DE LA Otelul si, din cate stiu eu, Steaua inca mai joaca in Campionatul romanesc ?!

forever_STEAUA21.02.2006 20:18

Stirea a aparut in urma cu aprox o ora. Si mie mi se pare o poveste cusuta cu ata alba.

dbd21.02.2006 20:31

nu e o problema majora...se va rezolva...parerea mea...

forever_STEAUA21.02.2006 20:32

Stirea a aparut in urma cu aprox o ora. Si mie mi se pare o poveste cusuta cu ata alba.

Ultras_Fever21.02.2006 20:40

Stati sa ascultati in gura celor de la gsp!!

Bogdan4Steaua21.02.2006 20:52

Chestii de acest gen apar foarte des la majoritatea cluburilor din Divizia A si nu numai. Este ca si cum nu ai fi platit factura la energie electrica. Se taie curentul si imediat ce platesti esti rebransat. Asadar, problema se va rezolva in cel mai scurt timp.

armanovici21.02.2006 20:59

Sunt de parere ca nici nu merita discutat pe langa asemenea zvonuri.

 

dar daca doriti cu adevarat...discutie(aberatie) placuta! :evil:

Motanu D21.02.2006 21:04

Inchide-l Armanovici, e mai bine asa. Discutiile pe aceasta tema sunt inutile !

ADRIAN PACURAR21.02.2006 21:38

Mai eu devin imun la zvonuri , anul trecut ne-au bombardat cu milioane de zvonuri....

Bogdan4Steaua22.02.2006 00:02

Nu e zvon, e o decizie temporara, valabila pana cand Steaua isi va achita obligatiile financiare in cauza. Nu exista absolut nici un motiv de ingrijorare.

Bodanel22.02.2006 06:30

hai sa fim seriosi. Radoi e terminat

(din cauza genunchiului), Gigi arestat etc. ma cam lasa rece. de acord ca e o discutie inutila

sorin_77722.02.2006 10:30

Cred ca avem lucruri mult mai serioase de comentat... subiectul cred ca lipsit total de consistenta...

Virgil22.02.2006 10:54

Eu cred ca tot ce se scrie despre Steaua in media,trebuie cunoscut,comentat,analizat si ajuns la o opinie generala corecta.

Moda asta cu "subiect fara importanta si apoi inchiderea topicului" mi se pare lipsita de fair play.

Ce deranjeaza?Fiecare isi spune parerea despre subiectul respectiv si acesta continua sau se inchide de la sine.

sorin_77722.02.2006 11:26

Virgil dar nu inchide nimeni topicul... e o discutie care intradevar nu are mare importanta, cel putin acum cand jucam un mare meci acasa si dupa atata timp...